• Przechowalnia 0
 • Blog  Pip Studio - nowym królem porcelany?

  Pip Studio to marka oferująca śmiałe, odważne i nade wszystko wielokolorowe projekty. Swoje istnienie Pip Studio zawdzięcza Anke van der Endt, znaną jako Pip, która w 1996 roku ukończyła studia na Design Academy w holenderskim mieście Eindhoven. Anke od razu zaczęła zbierać doświadczenia pracując jako niezależny projektant w różnych firmach. W końcu w 2007 roku założyła Pip Studio, które było odpowiedzią na jej własne zapotrzebowania. Na rynku brakowało marki, która wyróżniałaby się nie tylko wyjątkową jakością, ale też odważną kolorystyką i wyjątkowymi wzorami. Początkowo to Anke projektowała wszystkie wzory w Pip Studio, znajdując inspirację dosłownie wszędzie dookoła, ale od 2016 roku szeregi firmy uzupełniają nowi, młodzi artyści, którzy wspólnymi siłami tworzą niebanalne, kreatywne produkty cieszące swoją praktycznością i pięknem.  

  Pip stara się zawsze podążać za głosem swojego serca, intuicji i wewnętrznego przewodnictwa. Jej projekty są zawsze ze sobą połączone, tworząc fragment całościowego uniwersum. Pip nie kieruje się modą, trendami, a nawet handlem. Robi tylko to, co lubi, i uważa za piękne, i nic więcej. Może się to wydawać kontrowersyjne i sprzeczne, ale tak nie jest. W krótkim czasie jej kolekcje mix i matchów podbiły wszystkie duże domy towarowe i specjalistyczne w całej Europie. Pip Studio wkracza nawet poza Europę. Jest sprzedawany w nie mniej niż 40 krajach. Pip Studio ma w swojej ofercie porcelanę i różne akcesoria do wyposażenia domu. Każdy produkt jest wyjątkowy w swoim rodzaju, a ponieważ główne hasło przewodnie marki to „Happy products for happy people” artyści Pip Studio dokładają wszelkich starań, żeby każdy projekt sprawiał, że na naszych twarzach zagości uśmiech!  

  Pip Studio, dzięki niezwykłej trosce o jakość swoich produktów, stała się marką ekskluzywną. W początkowym okresie trwania marki wszystkie naczynia malowano ręcznie, ale obecnie, dzięki zdobyczom technologicznym, zdobi się je ręcznie malowaną kalką. Wszystkie naczynia wykonywane są z wysokiej jakości porcelany, dzięki czemu są trwałe i mogą cieszyć nasze oczy przez wiele lat. 

  Jeśli zaś chodzi o porcelanę od marki PiP Studio to z pewnością jest ona iście magiczna, przesycona kolorami, niepowtarzalnymi wzorami i niebywałą jakością! Każdy element jest starannie wykończony, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Jest to marka w sam raz dla tych, którzy potrzebują otaczać się przedmiotami nietuzinkowymi, kunsztownymi, tworzonymi z pasją.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Sortuj wg:
  Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
  Niestety nie znaleziono produktu!

  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
  4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.