• Przechowalnia 0
 • O firmie

  Tea&Tea to rodzinna firma, która początek swój zawdzięcza zamiłowaniu do piękna zaklętego w porcelanie. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że najlepsze efekty można osiągnąć łącząc pasję z pracą.
  W branży cieszymy się blisko 15-sto letnim doświadczeniem, które pozwoliło nam znacznie poszerzyć specjalistyczną wiedzę i dostosować naszą ofertę do gustów najbardziej wymagających miłośników porcelany. Nasza działalność rozpoczęła się wraz z początkiem 2000 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz sklep na warszawskiej Sadybie. Zajmujemy się sprzedażą herbat na wagę oraz porcelany. W swojej ofercie posiadamy między innymi wyszukaną porcelanę rosyjską (Łomonosov), porcelanę angielską (Roy Kirkham, Portmeirion) oraz niemiecką znanej firmy Goebel i Tea Logic. Zapraszamy również do naszego drugiego firmowego sklepu mieszczącego się w warszawskim centrum handlowym ?Arkadia?

  Obecnie postanowiliśmy za pomocą Internetu przedstawić nasze produkty znacznie szerszej rzeszy klientów, aby wszyscy mogli w wygodny sposób zakupić i cieszyć się wysokiej jakości porcelaną i herbatą.

  Nasze sklepy internetowe mogą Państwo znaleźć pod tymi adresami:


  http://www.teatea.pl/pl/home.html

  http://porcelanaart.pl/

  http://herbacianespecjaly.pl/

  http://teateakoszeprezentowe.pl/

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.